SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Champagnekylare 10673607
nr 1067 3607
Champagnekylare
Sent 1800-tal, nysilver, höjd: 19 cm
måndag 7 november 2016
kl 18:50:36
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.